Naše firma ELSTAV lighting, s.r.o. se specializuje na oblast veřejného osvětlení již od roku 1993.

Pro veřejné osvětlení dodáváme svítidla LED parková a silniční, stožáry a výložníky, stožárové patice a stožárové rozvodnice, náhradní díly pro svítidla veřejného osvětlení a světelné zdroje.

Pro realizace projektů soustav veřejného osvětlení nabízíme svým zákazníkům produkty ze široké palety standardních hliníkových stožárů či designová a atypická řešení dle projektové dokumentace. Při výběru svítidel respektujeme požadavky klienta, který má možnost volby z rozsáhlé nabídky parkových i silničních svítidel LED. Jejich vhodnost pro danou realizaci můžeme klientovi doložit výpočtem osvětlenosti.

Kromě nabídky materiálu poskytujeme klientům i komplexní služby spojené s analýzou současného stavu veřejného osvětlení, s jeho případnou rekonstrukcí či s návrhem řešení nové osvětlovací soustavy. Jeho součástí je i světelně-technický výpočet.

Záruka na eloxované povrchy stožárů a výložníků i na jejich barevnou stálost a neměnnost, je poskytována na dobu 20 let. Svítidla LED jsou dodávaná se symetrickými parkovými charakteristikami i v provedení pro osvětlení komunikací. Zvláštní skupinou jsou designové osvětlovací sety LED. Kompaktní sestavy jsou tvořeny kuželovými stožáry a výložníky nebo jsou vyrobeny z hliníkových profilů.

Na přání Vám zašleme katalog všech produktů.

Elstav lighting, s.r.o.
Výstavní 2942/108A,
703 00 Ostrava-Vítkovice

E-mail: obchod@elstav.cz
Tel: +420 596 967 231

© Elstav lighting 2020

Tvorba webových stránek: Webklient